ODAMIZ BİLİMSEL TEKNİK KONFERANS DİZİSİ SÜRÜYOR


Odamız Bilimsel ve Teknik Kurulu tarafından hazırlanan "Bilimsel Teknik Konferans Dizisi" kapsamında 28 Şubat Cumartesi günü Ersin GIRBALAR, "Jeotermal Isı Pompalarında Kuyu Tasarımı" konferansını verecek.

 

3.30‘da Ali KOÇAK tarafından verilecek olan "Sürdürülebilirlik ve Jeotermal Enerji" konferansı ile başlıyor. Konferans dizisi kapsamında 28 Şubat Cumartesi günü Ersin GIRBALAR, "Jeotermal Isı Pompalarında Kuyu Tasarımı" konferansını verecek.

Mart ayının ilk haftasında ise "Deprem Haftası" etkinlikleri kapsamında 1Mart Pazar günü saat  14.00‘ten itibaren  Prof. Dr. Şükrü ERSOY tarafından "2014 Yılının Afet Olayları (Dünyada ve Türkiye`de)", Doç. Dr. Tamer Yiğit DUMAN tarafından "Depreme Neden Olan Faylarımız", Dr. Murat NURLU tarafından "Ülkemizin Depremselliği" konferansları verilecek ve Oda başkanımız  Hüseyin ALAN tarafından basın bildirisi okunacaktır.

Bilimsel Teknik Konferans Dizisi kapsamında ayrıca 14 Mart 2015 Saat: 13.30‘da  Prof.Dr. Nizamattin KAZANCI tarafından "Jeolojik Koruma" , 21 Mart 2015 Saat: 13.30‘da Prof. Dr. Mehmet EKMEKÇİ tarafından "Su Kaynakları Yönetimi: Yaklaşımlar ve Türkiye‘deki Uygulamalar",  28 Mart 2015 Saat: 13.30!da Dr. Toros ÖZBEK tarafından "Jeotermal Kaynakların Doğrudan ve Dolaylı Kullanımı" konulu konferanslar verilecektir.

Konferanslarımıza tüm üyelerimiz davetlidir.

Kaynak