Afyon Valisi Sayın Hakan Yusuf GÜNER Şirketimizi Ziyarette Bulundu.


Afyon Valisi Sayın Hakan Yusuf GÜNER Şirketimizi Ziyarette Bulundu.

 

Afyon valisi Sayın Hakan Yusuf GÜNER Afjet A.Ş.'ni ziyaret etti.Valimiz;Şirketimizin Genel Müdürü Yusuf ULUTÜRK'den şirket hakkında Afjet'in çevremize ve milli ekonomimize katkıları,şirketin büyüme trendi,Afyon'da ve Türkiye'de örnek teşkil eden yapılmış projeler ile ilgili detaylı bilgiler edindi.

 

Karahisar Isı merkezimizi ve genel müdürlük yönetim binamızı ziyaret eden Afyon Valimiz,Afjet'in bu zamana kadar yapmış olduğu projeleri büyük bir beğeni ve takdir ile karşıladı.Şirketimiz hakkında memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Daha Sonrasında Önümüzdeki dönemlerde Şirketimizin yapacağı projelerle ilgili brifing sunumunda şirketimizin tarihçesinden bu zamana kadar yapılan projeleri ve yapılacak yeni yatırımları anlatan Genel Müdürümüz Valimiz Sayın Hakan Yusuf GÜNER’in Şirket ile ilgili sorularını cevapladı. genel müdürümüz Yusuf ULUTÜRK,halkımıza hizmet noktasında Afjet'i eski halinden yüksek bir çıtaya taşıdıklarını ilerleyen dönemlerde bu çıtayı hızla şirket olarak hızla yükselteceklerini belirtti.

Dönemde Yapılan çalışmalar Afjet’in bilinçli kadrosu ile doğal kaynakların tüketimi ve değerlendirilmesi ile  en yüksek verim ve kapasiteye çıkarılmış.eskisinden daha büyük ve geniş bir alanda sektörde öncü olarak hizmet verdiği ve ilerideki yapılacak projeler ile bu çalışmaların hızla devam edip Afyon’da ve Türkiye çapında şirket olarak geniş bir büyüme sunup çevre ile dost kalıp Afyon halkına hizmet sunacağı konuları işlenmiştir.